Powrót do strony głównej

O Firmie

Historia firmy

Biuro Rachunkowe "Dukat" świadczy swoje usługi od 05.04.1993r.
Jest to jedno z najstarszych działających biur rachunkowych w Szczecinie. Powstało w roku, w którym po raz pierwszy osoby fizyczne składały zeznania roczne o wysokości osiągniętego dochodu, a osoby prawne rozliczały się z uwzględnieniem nowych przepisów.
W maju 1993r. weszły w życie przepisy ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym. Nowe przepisy o podatku dochodowym od osób fizycznych i od osób prawnych oraz wprowadzony VAT były początkiem tworzenia nowego systemu podatkowego w Polsce. Równocześnie z przepisami podatkowymi zmianom podlegała rachunkowość przedsiębiorstw. Powstało zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę księgowo - podatkową.

Działalność

Z biegiem czasu wprowadzano kolejne nowe przepisy podatkowe, zmieniano istniejące, wydawano interpretacje i orzeczenia, zreformowano system ubezpieczeń społecznych.
Od początku tworzenia tych zmian Biuro Rachunkowe "Dukat" świadczy usługi kompleksowego rozliczania działalności: prowadzenia ksiąg rachunkowych, księgowości uproszczonej, rozliczeń podatkowych, rozliczeń z ZUS. Pomaga, doradza, księguje. Występuje jako pełnomocnik przed urzędem skarbowym oraz ZUS.

Firma dziś

Firma utworzona przez osobę fizyczną, ze względu na rosnącą ilość pracy w krótkim czasie zaczęła zatrudniać pracowników. Aktualnie jest zatrudnionych 8 osób.
Polityka Firmy od początku zorientowana jest na klienta, co owocuje wieloletnią współpracą z kontrahentami.

Kontakt z nami

Tel: +48 (91) 431-99-05
biuro@biurodukat.pl

70-241 Szczecin
ul. Kopernika 6/3

Pon. - Pt. 8:00 - 17:00
Znajdź na mapie